O projekcie

10742848_833503423366864_1338532361_o

PR Camp to trzydniowe szkolenie z zakresu public relations i marketingu. Projekt skierowany jest do studentów zainteresowanych tymi dziedzinami i posiadających w nich podstawowe doświadczenie. 30 uczestników z całej Polski będzie miało okazję pogłębić swoją wiedzę dzięki warsztatom i prelekcjom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów zajmujących się PR-em i marketingiem zawodowo.

W ciągu trzech dni odbędą się szkolenia obejmujące tematykę m.in. mediów społecznościowych, grywalizacji w marketingu czy kontaktów z mediami, a uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce dzięki wykorzystaniu metody case study. Dla najlepszych uczestników istnieje możliwość odbycia stażu w jednej z firm będących partnerem projektu!

Tegoroczna, piąta już edycja, odbędzie się w dniach 19-21 maja w Krakowie. Organizatorem wydarzenia jest AEGEE-Kraków – oddział jednej z największych, interdyscyplinarnych organizacji studenckich w Europie. Aplikować będzie można przy pomocy formularza udostępnionego na fanpage’u projektu, na którym znajdą się również wszystkie dodatkowe informacje związane z aplikacją. Przewidywany koszt udziału w szkoleniu to 119zł dla osób z Krakowa i 159zł dla osób spoza Krakowa.

Masz więcej pytań? Pisz na prcamp@aegee.krakow.pl – jesteśmy do Twojej dyspozycji :)