POZNAJ PRELEGENTÓW 8. EDYCJI PR CAMP #9 & #10

Posted on Posted in Aktualności

 

Pragniemy przedstawić Wam wyjątkową dwójkę, która poprowadzi szkolenie w PR Camp’owy weekend. Poznajcie Adama Łaszyn i Beatę Łaszyn, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat „Działania na wypadek sytuacji kryzysowych w social mediach”.

Beata, absolwentka wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Wiceprezeska Alert Media Communications. W agencji zarządza komunikacją online i offline w trudnych, kryzysogennych branżach. Przeprowadza audyty kryzysowe z analizą ryzyka i rekomendacjami związanymi z problematyką finansowo – gospodarczą. Współautorka książki „E – kryzys. Jak zarządzać sytuacją kryzysową w intrenecie”.

Adam, absolwent WPiA na Uniwersytecie Warszawskim. Przed wejściem do branży PR pracował jako dziennikarz m.in. w radiowej Trójce, „Życiu Warszawy” oraz „Expressie Wieczornym”. Ekspert komunikacji kryzysowej i strategii wizerunkowych. Prezes agencji Alert Media Communications. Wiceprezes Stowarzyszenie Agencji Public Relations. Z branżą PR związany jest od 1998 roku. Trener i coach medialny. Autor książki m. in. „Media i ty” i „ekryzys”.

One thought on “POZNAJ PRELEGENTÓW 8. EDYCJI PR CAMP #9 & #10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.