Informacje na temat projektu

Posted on Posted in PRCamp

300

PR Camp to czwarta już edycja szkolenia organizowanego przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków w dniach 8-10 kwietnia 2015 roku w Krakowie. Tematyka trzydniowego szkolenia PR Camp skupiać się będzie wokół takich zagadnień jak: wewnętrzny oraz zewnętrzny wizerunek w korporacjach, promocja wydarzeń cyklicznych i jednorazowych, tworzenie strategii marketingowej, Social Media czy kontakt z mediami.

Szkolenie skierowanie jest do studentów zainteresowanych tematyką Public Relations i Marketingu, pragnących poszerzyć swoją wiedzę oraz posiadających podstawowe doświadczenie w tych dziedzinach. Celem projektu jest umożliwienie młodym osobom zdobycia konkretnych, praktycznych umiejętności w atrakcyjny i przystępny sposób oraz usystematyzowanie wiedzy dotychczas zdobytej.
Warsztaty i szkolenia będą prowadzone przez profesjonalistów, którzy w swej codziennej pracy zajmują się tematyką Public Relations lub Marketingu. Pracownicy firm podzielą się swoją wiedzą praktyczną i doświadczeniem, umożliwiając młodym ludziom nie tylko zdobycie i wcielenie w życie bezcennych informacji, ale także stworzenie lub zweryfikowanie obranej przez nich ścieżki kariery.

Przewidujemy nagrody dla najlepszych uczestników w postaci stażu w firmie partnerskiej.

Masz więcej pytań? Pisz na prcamp@aegee.krakow.pl , chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *